MOBİL UYGULAMA


X Neler Yapıyoruz?

Akıllı cihazların insan yaşamını etkisi altına aldığı bir ortamda, mobil uygulama mağazalarında marka varlığının avantajlarından yararlanmak pek çok firmanın önceliği! Bu önceliği biliyor ve yeni dönemin gerektirdiği profesyonel ve özel mobil uygulama yazılımları hazırlıyoruz. Hazırladığımız uygulamaları müşteri projelerine özgü, ihtiyaçlar kapsamında ve son kodlama teknolojileriyle sunuyoruz.

Markanızın mobil uygulama mağazalarında varlığını ön plana çıkarmak adına geliştirdiğimiz seçenekler sayesinde kaliteli ve başarılı yazılımlar üretiyoruz. Özellikle müşterilerimizden gelen taleplere ve fikirlere, maksimum verimlilikle cevap verecek yapılar oluşturuyoruz.


X Mobil Uygulama Çözümlerimiz

Dünya üzerinde internete erişimin en fazla mobil araçlar üzerinden gerçekleştiği bir gerçek iken mobil uygulama mağazalarında firmanızın yer alması son derece önemlidir. Firmanıza/ürünlerinize/projelerinize maksimum erişilebilirlik sağlar. Mobil uygulamalarınıza kullanım alışkanlığı kazandırır. Bu gerçeği göz ardı etmeyen firmalar mobil uygulama dünyasında daimi kalır.

. Android Uygulamaları

Android; Samsung, Huawei ve Oppo gibi dünyada çok yaygın kullanılan cihazların işletim sistemi olmasıyla çok değerlidir. Kullanıcı sayısı düşünüldüğünde mobil uygulama geliştirirken Android çözümlerini dikkate almamak büyük bir hata olur!

Markanızı daha başarılı bir noktaya taşımak adına Android mobil uygulamaları ile size destek oluyoruz. Android işletim sisteminin ihtiyaçları ve bu ihtiyaçlara yönelik kaliteli çözümler neticesinde sizlerden gelen taleplere cevap veriyoruz. 

. IOS Uygulamaları

Dünyada büyük bir pazar payı bulunan Apple, kendi cihazlarında IOS işletim sistemini kullanır. Yapısı, görüntüsü ve hızı ile bu işletim sistemi oldukça özeldir. Bu sebeple IOS uygulamaları özel olarak tasarlanması gereken mobil uygulamalardır. 

Tüm Apple cihazlara uyumlu bir şekilde ortaya konan bu uygulamalarda amaçımız işlevsel açıdan kusursuzluğu ve görsel başarıyı da sağlamaktır. 


Tüm uygulama mağazalarında bulunarak en az Android kullanıcıları kadar IOS kullanıcılar için de firmanızı/ürünlerinizi/projelerinizi erişilebilir kılarsınız!


Android ve IOS uygulamalar konusunda taleplerinize cevap vermek adına aşağıdaki BİLGİ AL alanından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı, hatasız ve güncellemelerle sürekli daha iyiye ulaşan bir uygulama sayesinde kullanıcılarınızla buluşun!

MOBİL UYGULAMA

Mobil Uygulamalar ile ilgili daha fazla bilgi için

Bize Ulaş, Çözümü Birlikte Üretelim!

DİĞER HİZMETLERİMİZ

ÖZEL YAZILIM

Sağladığımız Özel Yazılım Servisi, müşterilerimizin kendi işleri ve amaçları için özel olarak geliştirdiğimiz sistemlerin tümüdür. Özel yazılım, firmaların daha karlı, üretken ve yenilikçi olmasını sağlar. Kendi özel yazılımınızı oluşturarak, pazardaki bir boşluğu doldurabilir ve müşterilere değerli ve benzersiz bir hizmet sunabilirsiniz.  

UI/UX TASARIM

UI/UX Tasarım Servisimizde, kurumsal yapınızı web arayüzünde yansıtıp, kullanıcı odaklı bir yapıda sitenizin en verimli halinde çalışmasını sağlıyoruz. Servisimizi güncel tasarım görüşlerine uygun şekilde, her bir müşterimiz için özel ve benzersiz olarak hazırlıyoruz. UI/UX tasarım işinizi üst seviyeye taşırken, markanızı son kullanıcıya en iyi şekilde sunma imkanı verir. 

MOBİL UYGULAMA

Günümüzde son kullanıcıların %80'i markaları mobil üzerinden izliyor ve takip ediyor diyebiliriz. Bu nedenle mobil uygulama mağazalarında yer almak sizi ayrıcalıklı kılacaktır. Profesyonel ve özel mobil uygulama hizmetimizden faydalanarak sizlerde firmanıza/ürünlerinize/projelerinize maksimum erişilebilirlik sağlayın!

GRAFİK TASARIM

Markaların kullanıcılarıya arasındaki iletişimi kusursuzlaştırmanın en önemli yolu olan Grafik Tasarım Servisimiz ile en iyi çözümlere ulaşabilirsiniz. Grafik tasarımın gücünü kullanın ve daha fazla insana ulaşın. Hazırladığımız eşsiz grafik tasarımlarla markanızı daha görünür ve bilinir kılın! Marka bilinirliğinizi en görsel şekilde arttırın!