Basit bir fikirden,

düşünebileceğiniz en uç noktalara kadar.

Size eşlik edecek, yazılımlar üretiyoruz…

Basit bir fikirden, düşünebileceğiniz en uç noktalara kadar. Size eşlik edecek, yazılımlar üretiyoruz…

Bizler, 10 yılı aşkın deneyim ve tecrübe ile yazılım alanında en iyi digital servisi sağlıyoruz.

SyconX olarak Web Yazılım, Web Tasarım, UI/UX Tasarım, Otomasyon Sistemleri, B2B, CRM, Online Sipariş ve E-Ticaret, Mobil Aplikasyon servisleriyle sadece müşterilerilerimize özgü özel yazılımlar üretiyoruz. 

Projelendirme, tasarım ve yazılım aşamasında müşterilerimizle birlikte hareket ediyoruz . 

Bizler inanıyoruz ki kurduğumuz bu yapıda; müşterilerimizle birebir ilişki kurmak, ihtiyaçlarını doğru anlamak ve bunları üretmek özel yazılım kavramını ‘özel’ kılıyor.

İşin özü;

Basit bir fikirden, düşünebileceğiniz en uç noktalara kadar. Size eşlik edecek, yazılımlar üretiyoruz…

XDitijal Servisler

Bilgimiz yeteneklemiz doğrultusunda şekillenirken, yaptıklarımız ve yapacaklarımız bizleri heyecanlandırıyor. Yeni projeler, yeni fikirler ve güzel sonuçlar bizi her geçen gün geliştiriyor. Senelerdir 300'ü aşkın müşterinin ‘Dünyayı Kurtaran Servislerimizi’ kullanmasının verdiği gururu taşıyoruz ve En İyi Özel Dijital Servisleri hazırlamaya devam ediyoruz.

XMüşteri Anlayışımız

Müşteri kelimesi aslında bizim için tam anlamını taşımıyor. Çünkü SyconX servislerinden faydalanan her bir müşteri bizler için önemli bir değer, özel ve eşsizdir. Onları bir partner olarak görür, tüm servislerini özenle hazırlarız. Müşterilerimizi sahiplenir, onlara çözüm odaklı sonuçlar sunarız. Birlikte büyümenin değerine inananıyoruz.

XSüper Ekip

Çalışan değil, ekip. Ayrı iş anlayışı değil, takım. İlk günden itibaren bu görüşle ilerliyoruz. Bir bütünün parçaları olan, tek bir fikirde bir çok düşüncenin buluştuğu bir çalışma ortamı düşünün. Farklı bakış açılarının uyum içinde çalışmasının performansı, bugüne kadar gelen tüm iyi işlerin sonucudur. Ekip önemlidir ve bizler için değerlidir.

PROJE SÜREÇLERİ

1
HAZIRLIK
HAZIRLIK
2
PROTOTİP
PROTOTİP
3
UYGULAMA
UYGULAMA
4
ATIŞ
ATIŞ