ÖZEL YAZILIM


X Ne Yapıyoruz?

Sağladığımız Özel Yazılım Servisi, müşterilerimizin kendi işleri ve amaçları için özel olarak geliştirdiğimiz sistemlerin tümüdür. Söz konusu sistemler şirketlerin çeşitli ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamakla birlikte eksikliklerinin de giderilmesine yardımcı olur.

Proje fikirleriniz ister bir yapıyı kapsasın ister tamamen benzersiz olsun; özel yazılım sayesinde fikirlerinizi hayata geçirecek sistemler hazırlıyoruz.

Bir yapıya bağlı olan özel yazılımları örneklemek gerekirse; Kurumsal Websitesi, CRM, B2B - B2C - C2C, ERP, E-Ticaret, Online Sipariş v.b. gibi yapılardan bahsedebiliriz. Önemli olan, bir yapıya dahil olsada, özel ihtiyaçların hazırlanabilmesidir. Her bir müşterinin özel gereksinimleri, farklı iş modelleri vardır.

Bir yapıya bağlı olmayan özel yazılımlar ise belli bir kalıpta çalışma tarzı veya hizmet ettiği tek bir alan olmadan, tamamen benzersiz özel isteklerdir. Yada bir çok yazılım yapısı tek bir bünyede toplayan karışık sistemlerdir. İyi fikirlerden çıkan emsalsiz projelerdir.

Her iki seçenektede bizler; her bir yapıyı veya yapının dışında kalan sistemleri, en başından projelendirir ve tamamen özel olarak yazılımını üretiriz.


X Kolay Kullanım

Projeleriniz için özel yazılım hazırlarken kullanıcı dostu arayüzler ile sizlere sunarız. Bu sayede, özel yazılımın kullanımı ve öğrenmesi daha kolaydır. Kontrol panel desteği ile iş süreçlerinde daha hızlı yol almanızı sağlar.


X Satış Sonrası Destek

Özel yazılımlar erişilebilirdir ve teknik destek içerir. Özel yazılımlarımızı kullanan müşterilerimiz için 7/24 teknik destek ve güvenlik yapılandırma hizmetleri sunarız.


X Daha Güçlü Rekabet Avantajı

Özel Yazılım Servisimiz, firmaların daha karlı, üretken ve yenilikçi olmasını sağlar. Bu, özellikle iş modellerinin merkezinde genellikle özel programlar kullanan şirketler için geçerlidir. Kendi özel yazılımınızı oluşturarak, pazardaki bir boşluğu doldurabilir ve müşterilere değerli ve benzersiz bir hizmet sunabilirsiniz. Zamanla pazar payı kazanabilir ve müşteri sadakati oluşturabilirsiniz.

Özel Yazılımlar, firmanızın iş performansını ve verimliliği artırabilir, iş süreçlerini düzene sokabilir ve üretimi artırabilir. Ayrıca, işiniz değiştikçe programı özelleştirebilir ve yeni özellikler ekleyebilirsiniz.


X Firmanız İçin Güvenli Finansman

Firmanız için hazırlattığınız özel yazılım ile kendi tescilli sisteminizi geliştirebilir ve ardından bu sistemden para kazanabilir veya operasyonlarınızı kolaylaştırmak için onu kullanabilirsiniz . İlk seçeneği seçerseniz, yazılımınızın lisansını kişilere veya şirketlere satışından kâr edebilirsiniz. Her iki durumda da başlamadan önce dikkate alınması gereken bazı şeyler vardır. Bunun için profesyonel bir destek almanız gerektiğini unutmamalısınız.


Servisimiz hakkında sorularınız ve yeni fikirleriniz için aşağıdaki BİLGİ AL alanından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖZEL YAZILIM

Özel Yazılım ile ilgili daha fazla bilgi için

Bize Ulaş, Çözümü Birlikte Üretelim!

DİĞER HİZMETLERİMİZ

ÖZEL YAZILIM

Sağladığımız Özel Yazılım Servisi, müşterilerimizin kendi işleri ve amaçları için özel olarak geliştirdiğimiz sistemlerin tümüdür. Özel yazılım, firmaların daha karlı, üretken ve yenilikçi olmasını sağlar. Kendi özel yazılımınızı oluşturarak, pazardaki bir boşluğu doldurabilir ve müşterilere değerli ve benzersiz bir hizmet sunabilirsiniz.  

UI/UX TASARIM

UI/UX Tasarım Servisimizde, kurumsal yapınızı web arayüzünde yansıtıp, kullanıcı odaklı bir yapıda sitenizin en verimli halinde çalışmasını sağlıyoruz. Servisimizi güncel tasarım görüşlerine uygun şekilde, her bir müşterimiz için özel ve benzersiz olarak hazırlıyoruz. UI/UX tasarım işinizi üst seviyeye taşırken, markanızı son kullanıcıya en iyi şekilde sunma imkanı verir. 

MOBİL UYGULAMA

Günümüzde son kullanıcıların %80'i markaları mobil üzerinden izliyor ve takip ediyor diyebiliriz. Bu nedenle mobil uygulama mağazalarında yer almak sizi ayrıcalıklı kılacaktır. Profesyonel ve özel mobil uygulama hizmetimizden faydalanarak sizlerde firmanıza/ürünlerinize/projelerinize maksimum erişilebilirlik sağlayın!

GRAFİK TASARIM

Markaların kullanıcılarıya arasındaki iletişimi kusursuzlaştırmanın en önemli yolu olan Grafik Tasarım Servisimiz ile en iyi çözümlere ulaşabilirsiniz. Grafik tasarımın gücünü kullanın ve daha fazla insana ulaşın. Hazırladığımız eşsiz grafik tasarımlarla markanızı daha görünür ve bilinir kılın! Marka bilinirliğinizi en görsel şekilde arttırın!